Kalbimde.com | Arkadaş, Sevgili, Dost, Aşk, Arkadaşlık Sitesi. 8 Yıldır Arkadaş Arama ve Bulma Sitesi Kalbimde ile Bayan Arkadaş ve Erkek Arkadaş Arayanlar Buluşuyor.

HAFTANIN BAYAN PROFİLİ

Beste_cim
Beste_cim 18 yaşında / İzmir

İzmirde yaşıyorum gazeteciyim sosyal insan olarak çevrem kalabalık fakat kalbime girebilen birisi olmadı daha. Benim gibi düzgün aktif ve güzel birisiyle birlikte olmak isteyen bir bey arıyorum :)

Aradığım kişi...
Kendine güvensin öncelikle öyle pısırık hiç bişey beceremiyen erkeklerden hoşlanmam gerisi mühim değil konuşurak anlaşmaya çalışcaz...

EN POPÜLER BAYANLAR

HAFTANIN ERKEK PROFİLİ

baha_can
baha_can 33 yaşında / İstanbul

merhabalar adım cem istanbul özel tv kanalda kameraman olarak çalısıyorum bende bir erkek olarak şansımı denemek istedim:):)

Aradığım kişi...
benim için çirkinlik güzellik önemli degil kalbinin güzelligi yüreginin temiz olması gerisi gelir zaten

EN POPÜLER ERKEKLER

Kalbimde.com | Arkadaş, Sevgili, Dost, Aşk, Arkadaşlık Sitesi

Erkek arkadaş ve bayan arkadaş arıyorum diyorsan sen de doğru arkadaşlık sitesindesin demektir. Burada erkek veya kız arkadaş arayabilir, aşk bulabilir; dilersen sıcak sohbet arkadaşları ile yazışabilir dilersen de evlilik için gereken adımları atabilirsin: Güçlü altyapısı ve pratik kullanımı ile Kalbimde sadece Türkiye değil tüm Dünya'dan arkadaşlar bulabileceğin bir alem. Sana istediğini vermek isteyebilecek arkadaşlarla dolup taşıyor Kalbimde.