Kalbimde.com | Arkadaş, Sevgili, Dost, Aşk, Arkadaşlık Sitesi. 8 Yıldır Arkadaş Arama ve Bulma Sitesi Kalbimde ile Bayan Arkadaş ve Erkek Arkadaş Arayanlar Buluşuyor.

HAFTANIN BAYAN PROFİLİ

Belizz_06
Belizz_06 40 yaşında / Ankara

Temiz,titiz, üniversite mezunu düzgün bir iş sahibi birisiyim. Kendime vakit ayırmayı çok severim ama yanımda birisininde eşlik etmesini istiyorum bi yerden sonra sıkıyor çünkü. çevremde bayan arkadaşım çok ama ben erkek arkadaş arıyorum. Bu arada biraz dobra birisiyim cesur giyinmeyi sevrim giydiklerimde ya göğüs dekoltem olur yada eteğin boyu kısa olur

Aradığım kişi...
Beni yalnız bırakmayacak, ilgili ve sempatik birisi olsun madem özellik soruluyor :) aslında tam olarak ne aradığımı bende bilmiyorum desem yalan söylemiş olmam konuştum kişiden hani diyolar ya son zamanın moda sözü elektrik almam lazım aynen öyle işte :)))

EN POPÜLER BAYANLAR

HAFTANIN ERKEK PROFİLİ

can1976can
can1976can 38 yaşında / İstanbul

Fotoğraflarda göründüğü gibi biriyim , Balık Tutmak,Carting yapmak,Bilardo ,Bowling oynamaktan keyif alırım .Bir süredir de Tango yapıyorum .

Aradığım kişi...
insanda olması beklenen özellikler haricinde hiç bir şey.....

EN POPÜLER ERKEKLER

Kalbimde.com | Arkadaş, Sevgili, Dost, Aşk, Arkadaşlık Sitesi

Erkek arkadaş ve bayan arkadaş arıyorum diyorsan sen de doğru arkadaşlık sitesindesin demektir. Burada erkek veya kız arkadaş arayabilir, aşk bulabilir; dilersen sıcak sohbet arkadaşları ile yazışabilir dilersen de evlilik için gereken adımları atabilirsin: Güçlü altyapısı ve pratik kullanımı ile Kalbimde sadece Türkiye değil tüm Dünya'dan arkadaşlar bulabileceğin bir alem. Sana istediğini vermek isteyebilecek arkadaşlarla dolup taşıyor Kalbimde.