Üyelerden Gelen Şiirler

Şiir Defteri Şair Üyelerimizden

gonulceleen - Şiiri

Bütün mevsimlerde yüzümü karartıyor sende benim gibi üşüyormusun;seni nasıl sevdim biliyormusun.. milyonluk nüfusun içinde yapa yalnızım bir gölgelik ışık bile parlamıyor,sende benim gibi korkuyormusun,seni nasıl sevdim biliyormusun..? bıraktıgın hatıralar kanıyor yaralarıma göz yaşımı basıyorum sende benim gibi sızım sızım sızlıyormusun seni nasıl sevdim biliyormusun...?
Seni senden,seni benden,seni onlardan seni ağrıyan yanımdan bile cok sevdim yoksa sen gülüyormusun seni nasıl sevdim biliyormusun:..?
Üstüne serpilecek topraktan da daha çok.. sevginden kefen biçip aşkından tabut caktımda seni kalbime gömüyorum..yoksen kaçıyormusun seni nasıl sevdim biliyormusun bana ondaki kanı ayır gözlerinde gözlerin buluşsun,gözlerimin sana fısıltıyacakları var,kalbimin sana anlatacakları var diyorum bakarız kısmet zaman diyorsun beni zamana mı bırakıyorsun bana saniyeleri heba mı görüyosun ben sana ömrümü veriyorum,ben sana canımı veriyorum,ben sana gencliğimi veriyorum anlıyorsun seni nasıl sevdim biliyormusun.. sana bir şey olmasın diye kalbime dokunamıyorum nalet olsun içinde sen varsın sana bir şey olmasın diye tenime dokunamıyorum tenimde terinin izi var; sen se benden aldıgın beni çömertce har vurup harman savuruyorsun..oysa seni nasıl sevdim biliyormusun seni sasıl sevdim diyorum beni duyuyormusun beni duyman lazım beni duymalısın çünkü sen padişahların perilerin kızısın.. sen aslısın sen şirinsin,leylasın ferhata dağları deldiren aşkı bana yaşatan kadınsın beni duyarsın sen yeni doğmuş zerre kadar günahı olmayan taze bebek canısın otuzunda bile süt kokarsın sen zalim olamazsın sen beni yakamazsın sen duru bir su sun peygamberin torunusun beni duyuyormusun seni nasıl sevdim biliyormusun sensiz gelen her sabahın dogan güneşine uyanmak nekadar zifri karanlıkta kalmakmış sen bilirmisin seni nasıl sevdim biliyormusun bütün saatlerde bütün saniyelerde seni dolu dolu yaşerken yüreğimin penceresinden koskoca ankarayı sana santim santim gezdirirken Allah aşkına Allah aşkına sen beni kaç saniye düşünüyorsun seni nasıl sevdim biliyormusun seni her şeyin ama her şeyin ötesinde sevdim seni nasıl sevdim biliyormusun


Telif hakları bulunan şiirlerin kaldırılması için [email protected] adresine başvurunuz