Üyelerden Gelen Şiirler

Şiir Defteri Şair Üyelerimizden

YEGANA - BIR SİİR YAZDIM SANA Şiiri

BIR SİİR YAZDIM SANA

SANA BİR SİİR YAZDIM
BELKİ BENİ ANLARSIN,
OKUYUB KALB SİRRİMİ
BENİM KİBİ YANARSIN.

BİR SİİR YAZDIM SANA,
SEVGİ DOLU, AŞK DOLU,
BU AŞKIN DUMANINDA--
İTİRDİM ARTIK YOLU.

BİR SİİR YAZDIM Kİ, BEN
YALNIZ SANA AİTTİR,
ARAMSIZ HEY DÖYÜNEN
KALBİM BANA ŞAHİTDİR.

BU ÖYLE BİR DUYKU Kİ,
HAYAT VERİR İNSANA,
SÖZLE DEYE BİLMEDİM
SİİR YAZDIM BEN SANA.

KALBİMDEN KEÇENLERİ
SETİRLERE KATDIM BEN,
BİR ATEŞE DÜŞDÜM Kİ,
SİİRLE ANLATDIM BEN.

OLDUM HASRET YORKUNU,
AĞIR YÜKDÜ BU BANA,
YÜKÜM AZALSIN DEYE-
SİİR YAZDIM BEN SANA.

YEGANA üyesinin diğer şiirleri


Telif hakları bulunan şiirlerin kaldırılması için [email protected] adresine başvurunuz